custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY na oddelení ZVAROVŇA v Trnavskej automobilke! Mzda až 1155€! Ubytovnie a možnosť záloh!

26.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Šaľa, Topoľčany, Trnava; Galanta, Levice, Malacky, Nitra, Nové Zámky, Rimavská Sobota, Senica, Veľký Krtíš, Vrútky, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia do 185€ = 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme výrobných pracovníkov do automobilky v Trnave na trojzmennú prevádzku na oddelenie ZVAROVŇA!

-vizuálnu a hmatovú kontrolu dielcov, zodpovednosť za kvalitu
-spájanie jednotlivých dielcov, ktoré vytvárajú karosériu vozidla
-zváračské práce vykonávané automatizovanými robotmi
-podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Iné výhody:

Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
13.plat vyplácaný raz ročne
Príplatky za nadčasy
Možnosť zálohy
Zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac)
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená
Náborový príspevok

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte tel. číslo 0948 940 307

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Skúsenosť s prácou na zvarovni
Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať na zmeny