Rehabilitačná sestra/fyzioterapeut

18.10.2020 Sociálne služby mesta Trenčín, mestská rozpočtová organizácia
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Piaristická 42
91101

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Fyzioterapeut, Sociálny pracovník, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 706 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 11. 2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

plus osobné ohodnotenie po uplynutí skúšobnej doby, zvýšenie základného platu na základe preukázanej praxe - podľa odpracovaných rokov v danom odbore

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
706,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 11. 2020

Dátum pridania ponuky:
18. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
• individuálne a kolektívne cvičenia pre našich klientov v Zariadení opatrovateľskej služby, Piaristická 42, Trenčín (vykonávanie základnej pohybovej liečby – pasívne, aktívne, rezistované cvičenia, polohovanie, základné prvky dýchacej a cievnej gymnastiky – podľa metodických postupov)
• posudzovanie a určovanie potreby fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti o klienta
• plánovanie fyzioterapeutickej starostlivosti pre maximálne zlepšenie a udržanie mobility, chôdze a úrovne sebaobsluhy klientov (nácvik používania kompenzačných ortopedických pomôcok a prístrojov, nácvik denných činností k sebestačnosti s dôrazom na základné aktivity denného života)
• zhodnocovanie stavu klienta a určovanie fyzioterapeutických postupov v závislosti od zistených potrieb v rámci prevencie dekubitov koordinovanie polohovacieho a vysádzacieho režimu klienta v spolupráci so zdravotníckym personálom
• spolupráca s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi ako člen multidisciplinárneho tímu pri zabezpečovaní komplexnej zdravotnej starostlivosti

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore rehabilitačný asistent

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • rozhodovanie

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Sociálne služby mesta Trenčín, mestská rozpočtová organizácia
91101 Trenčín
Slovensko
Tel: +421911344381