Asistentka obchodného riaditeľa a oddelenia

21.09.2020 Rival Group s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lokalita kancelárie v Malinove
Bratislava, Senec
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Asistent, Office manažér, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 1000 EUR
Možnosť dohody na hlavný alebo polovičný úväzok.
Termín nástupu do práce: od 19.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, polovičný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná náplň:
1. Bežné administratívne a sekretárske práce a firemná korešpondencia

2. Vybavovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest a telefonátov

3. Komunikácia s obchodným tímom a koordinačná-komunikačná pomoc pri výkone obchodných činností

4. Zadávanie a evidencia prichádzajúcich úloh a kontrola ich splnenia

5. Organizácia pracovných kalendárov a participácia na plnení úloh

6. Vybavovanie emailovej komunikácie

7. Kontakt s úradmi, zamestnancami a spolupr. s firmami - mail, telefón, osobne

Iné výhody:

Možnosť pridelenia služobného vozidla.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Iné znalosti:

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Používateľ MS Windows