Pomocné záhradné práce

21.09.2020 Gard land s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prevádzka - Záhradníctvo Sancia
Vyšný Žipov

okres Vranov nad Topľou; Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Záhradník, Záhradný architekt
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 - 700 EUR
Možnosť kariérneho rastu
Prax výhodou
Termín nástupu do práce: od 10.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce sú:
- záhradnícke práce
- sadovnícke práce
- pokládka trávnych kobercov
- obsluha záhradnej mechanizácie
- pomocné práce pri realizácii stavebných úprav
- pravidelná údržba záhrad

Uprednostním uchádzačov so skúsenosťami a praxou v záhradníckom odbore, ale nie je to podmienkou.

Iné výhody:

Výkonnostné prémiové ohodnotenie
Odborné školenia
Možnosť osobného rastu
Stravné lístky
Možnosť voľných víkendov alebo možnosti nadčasov

Kontakujte nás cez email vagaskyvladimir @ gmail.com alebo telefonicky 0903656688.

Prosím volať pondelok až piatok od 17:00 do 20:00.
Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Požiadavky na zamestnanca:
- Manuálna zručnosť
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- chuť pracovať

Kvôli fyzickej náročnosti práce je potrebný dobrý zdravotný stav.