Varodai állás - utaztatás biztosítva

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Veľký Meder
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,43 EUR/hod.
    4,43 €/óra + 0,30 €/óra jelenléti bónusz + 3,83 € ebédjegy + további bónuszok és juttatások
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Feladatok: - Ipari varrógépek kezelése - Szövetek összevarrása - 2 műszakos munkarend + állandó túlóra (2 óra/nap) - a munka inkább női jelentkezők számára ajánlott BÉREZÉS: - 4,43 €/óra - jelenléti bónusz 0,30 € / óra - ebédjegy 3,83 € minden ledolgozott műszakra + további bónuszok és juttatások Szálíttás INGYEN bisztosítva van az alábbi útvonalon: Észak Komárom - Újfalu - Csallóköz-aranyos - Ekel - Nemesócsa - Bodza - Tany - Lak - Nagymegyer - BEJELENTETT MUNKASZERZŐDÉS!

Všeobecne požadované znalosti:

Önt keressük, amennyiben: - Dolgozott már varró/varrónői pozícióban - Ismeri és alkalmazza a szakmai fogásokat - Lelkes és szeret csapatban dolgozni

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno