custom-banner

Elektromechanik HMT Vráble na 3zmeny

26.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlavná 62, 952 01 Vráble
Vráble
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 620 EUR
620€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jednoduchá manuálna práca, osádzanie dosiek plošných spojov, práca v sede alebo v stoji, v závislosti od typu linky, balenie do krabíc, testovanie na jednoduchých testovacích strojoch.

Iné výhody:

Príspevok na dopravu vo výške 50% nákladov vo výške cestovného lístky zakúpeného u vodiča busu.

Nočné: 1,421 EUR brutto na hodinu
Sobota: 2 EUR brutto na hodinu
Nedeľa: 3,56 EUR brutto na hodinu
Sviatok: 100% príplatok
Stravovanie: ranná/poobedná teplý obed alebo večera možnosť objednávky v sume pre zamestnanca 1,38 EUR

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- prechádzajúce skúsenosti vo výrobe automotive
- ochota pracovať na 3 zmeny