custom-banner

Picker/vodič VZV, dve zmeny, ubytovanie / doprava zabezpečená!

19.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Topoľčany, Zlaté Moravce; Nové Zámky, Vráble, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750
714€ + variabilná zložka mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude:
- príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
- práca so scannerom, prepočítavanie kusov
- účasť na inventúrach
- označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

- Základná mzda Picker- 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka od 858€)
- Základná mzda Vodič VZV- od 858€ ( záleží od skúseností)
- Mesačný príplatok až do 15 %
- Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
- možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
- Príplatky za nadčasy
- doprava ZDARMA!
- možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať