custom-banner

Výrobný pracovník s nástupom okamžite! Plat od 1040 € aj so zabezpečenou dopravou / ubytovaním

23.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Zámky, Vráble, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR/mesiac+ 135 EUR motivačná odmena + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v 3 zmennej prevádzke
- práca podľa jasných inštrukcií nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch
- vizuálna kontrola dielov na základe daných špecifikácii
- kompletizácia dielov a následná 100% kontrola kvality /komponenty tak dosahujú kvalitatívne vyhovujúcu úroveň
- rework dielov spojený s obrusovaním ostrín, čistením dielov
- pracovníci sú riadení kontrolou a svoje výkony zapisujú pravidelne do reportu
- správne evidovanie výkazu dochádzky

Iné výhody:

- základná mzda 650€
- motivačná odmena 135€
- rizikový prílatok- príplatky za nočnú zmenu
- príplatky za nadčasy
- stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
- možnosť čerpania záloh

Kontaktná osoba: Nikola GajdošováTelefonický kontakt: 0944 630 406Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť a logické myslenie
- predošlé skúsenosti s lisovaním a v oblasti AUTOMOTIVE výhoda