Praca v Nitre s ubytovanim

25.10.2020 LUTO Automotive, s.r.o. - LUTO Automotive s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,66 EUR/hod.
735 - 1 100 EUR/mesiac
Prvé 3 mesiace základný plat 4,66€/ hodinu + 100€ dochádzkový bonus + 60€ výkonnostný bonus + stravné lístky 3,83€ Po 3 mesiacoch základný plat 5,14€/ hodinu + 100€ dochádzkový bonus + 60€ výkonnostný bonus + stravné lístky 3,83€
Termín nástupu do práce: od 19.9.2020 do 2.11.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-výroba LCD televízorov
-obsluha automatizovanej pracovnej linky
-skrutkovanie, balenie, lepenie, montáž
-2 zmeny + nadčasy
-nástup možný IHNEĎ

Iné výhody:

-zabezpečené ubytovanie
-zabezpečená doprava z okolia Nitry
-práca na trvalý pracovný pomer
-možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno