Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca v logistike so mzdou až 1100€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha volantovo riadeného motorového vozíka - ťahača /vláčika
- obsluha ručne riadeného vozíka s materiálom
- riadenie distribučných súprav ( ťahač + 2 až 3 vagóny)
- zásobovanie výrobných liniek materiálom vo veľkých a malých baleniach po stanovených distribučných trasách
- zber prázdnych obalov
- vytváranie zoskupení podľa prebaľovacích predpisov
- vykonávanie ostatných pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Upresnenie platových podmienok

805€ základná zložka + 131€ motivačná odmena + zákonné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- flexibilita
- chuť pracovať
- ochota sa učiť novým veciam
- výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie