custom-banner

Ak ťa baví práca na VZV toto je práve pre teba! Možnosť dopravy alebo ubytovania!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Partizánske, Šaľa, Trnava, Zlaté Moravce; Galanta, Hlohovec, Kolárovo, Leopoldov, Lučenec, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Prievidza, Sereď, Veľký Krtíš, Želiezovce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda 960 (záleží podľa skúsenosti) € - Mesačný príplatok do + 15 % - Stravné lístky hradené 3,83€ - Príplatky za nadčasy od 25 do 125 %
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pre novú automobilku v Nitre

˚Platný preukaz na VZV alebo NZV

˚Manipulácia s VZV

˚Vykládky a nakládky kamiónov

˚Naskladňovanie materiálu

˚Fyzická kontrola dodávok

˚Spolupráca na inventúrach

Iné výhody:

˚Základná mzda 858 € (záleží podľa skúsenosti)

˚Mesačný príplatok

˚Stravné lístky hradené 3,83€

˚Príplatky za nadčasy od 25 do 125 %

˚Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni

˚Pomôžeme s vybavovačkami s úradnými náležitosťami

˚Osobné stretnutie

˚Zabezpečená doprava do firmy aj z firmy z viacerých smerov ( Piešťany, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Topoľčany,Trnava...)

˚Zabezpečené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Nikola Gajdošová
Telefónne číslo: 0944 630 406
Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚flexibilita

˚spoľahlivosť

˚manuálna zručnosť

˚výborný zdravotný stav

˚chuť pracovať- prax na VZV