Pomocník obsluhy strojov

18.09.2020 PRIFOL, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rozhanovce
Košický kraj; Košice, okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Tlačiar
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
dosiahnuteľná mzda po skúšobnej dobe cca brutto 1000€
- výkonnostná odmena – variabilná
- osobnostné ohodnotenie 60€
- polročný bonus 150€
- koncoročný bonus 150€
- príspevok na dopravu 25€
- príplatok za odpracované soboty, nedele a nočné zmeny podľa zákona.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Operátor výroby, pomocník obsluhy strojov, po zaškolení
- príprava tlačiarenského stroja na tlač / rezačky
- tlač na tlačiarenskom stroji
- príprava materiálov na tlač / rezanie /kašírovanie
- kontrola kvality tlače / rezania/ kašírovania
- sledovanie spotreby materiálu
- práca vo výrobnej prevádzke s výrobou sáčkov a potlačou fólií
- výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť a dodržiavanie noriem kvality
- práca v kolektíve so spoločne plnenými normami, ale individuálnou zodpovednosťou za kvalitu a množstvo vyrobených sáčkov.

Iné výhody:

- stabilná práca na pracovnú zmluvu (po 3 mesačnej skúšobnej dobe) s pravidelným príjmom
- výhodné celozávodné stravovanie
- pracovný odev aj jeho čistenie
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a bonusoch, ktorých získanie bude závisieť iba na Vás? Práve teraz hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Operátora/ky výroby do nepretržitej prevádzky neďaleko Košíc.
V prípade záujmu žiadosť a životopis prosím poslať na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny).
- ochota pracovať na zmennosť (12h zmeny, denná 06:00-18:00, nočná 18:00-06:00.)
- chuť pracovať, spoľahlivosť - záujem o dlhodobé zamestnanie