Skladový pracovník Gáň. Doprava, ubytovanie, zálohy, nástup ihneď!

23.11.2020 T E M P O, spol. s r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta
Typ pracovnej ponuky: Robotník, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
770 - 990 EUR/mesiac
základná zložka mzdy od 770,- Eur plus osobné ohodnotenie a príplatky!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-jednoduchá manuálna práca s použitím technických zariadení NZV a skenera,
-nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu,
-objednanie a prísun materiálu,
-odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite,
-vykládka a nákladka kamiónov ručným paletovým vozíkom,
-upratovanie linky a ukladanie paliet, balenie.

Práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)
Možnosť práce aj nadčas s EXTRA príplatkom za prácu za nadčas 4 €/hod..

Iné výhody:

Zabezpečené ubytovanie zdarma.
Doprava z viacerých smerov zdarma.
Stravný lístok v hodnote 3,83 ,- Eur hradené v plnej výške zamestnávateľom!
Motivačný príspevok 70€/mesiac.
Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny.
Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Ochota manuálne pracovať, zodpovednosť, lojalita.
Ochota učiť sa novým veciam.
Odolnosť voči stresu, manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav.
Prax a skúsenosti s prácou ako vodič VZV sú vítané.