Vaša práca
je naším poslaním.

Zháňaš prácu s nástupom ihneď? Poď pracovať do oddelenia logistiky v sklade ! Plat od 950 Eur + zákonné príplatky !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náklad a výklad paliet Príprava paliet a prepraviek na vyskladnenie Inventúra tovaru Práca na 2 zmeny Pracovná pozícia sa nachádza v Senci !!!

Upresnenie platových podmienok

950€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

13. a 14. plat Pomoc pri exekúciách Pravidelné zálohy Doprava zabezpečená z obcí: Senec, Kráľová pri Senci, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Šenkvice, Pezinok, Viničné a Šaľa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce je v Senci, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Spoľahlivosť

Flexibilita

Dobrá fyzická kondícia

Chuť pracovať

Dochvíľnosť

Osobná motivácia

Zodpovednosť!!

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie