custom-banner

Zháňaš prácu s nástupom ihneď? Poď pracovať do oddelenia logistiky v sklade ! Plat od 950 Eur + zákonné príplatky !

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Galanta, okres Pezinok, Šaľa, Senec; Galanta, Pezinok, Sládkovičovo
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 950€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náklad a výklad paliet Príprava paliet a prepraviek na vyskladnenie Inventúra tovaru Práca na 2 zmeny Pracovná pozícia sa nachádza v Senci !!!

Iné výhody:

13. a 14. plat Pomoc pri exekúciách Pravidelné zálohy Doprava zabezpečená z obcí: Senec, Kráľová pri Senci, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Šenkvice, Pezinok, Viničné a Šaľa

Miesto výkonu práce je v Senci, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Spoľahlivosť

Flexibilita

Dobrá fyzická kondícia

Chuť pracovať

Dochvíľnosť

Osobná motivácia

Zodpovednosť!!