Obsluha sáčkovacieho stroja

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Rozhanovce
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    630 - 1000 EUR
    Dosiahnuteľná mzda brutto: 1000 eur
    + výkonnostná odmena - variabilná
    + polročný bonus 150 eur
    + koncoročný bonus 150 eur
    + mesačný príspevok na dopravu 25 eur
    + príplatok za odpracované soboty, nedele a nočné zmeny podľa zákona
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- Práca v stabilnej spoločnosti, v prevádzke s výrobou sáčkov a potlačou fólií
- Obsluha strojov na výrobu sáčkov, po zaškolení
- Výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť a dodržiavanie noriem kvality
- Práca v kolektíve so spoločne plnenými normami ale individuálnou zodpovednosťou za kvalitu a množstvo vyrobených sáčkov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Stabilná práca na pracovnú zmluvu (po 3 mesačnej skúšobnej dobe) s pravidelným príjmom
- výhodné celozávodné stravovanie
- pracovný odev a jeho čistenie

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca:
- stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny)
- ochota pracovať na zmennosť (12h zmeny, denná 06:00-18:00, nočná 18:00-06:00)
- chuť pracovať, spoľahlivosť a záujem o dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity