Administratívny pracovník v logistike

23.10.2020 ESPIK Group s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika; Administratívny pracovník, Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Pracovná pozícia je buď na TPP alebo je možné ju vykonávať na živnosť.

Pri práci na TPP: V skúšobnej dobe mzda 625 EUR. Po skončení skúšobnej doby zvýšenie mzdy na 670 EUR (brutto) + 100% preplatené stravné lístky.

Pri práci na živnosť: SZČO je odmeňovaný na základe dennej mzdy 43 EUR, čo značí 946 EUR pri 22 odpracovaných dňoch.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
670 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomOdpadové hospodárstvo a životné prostredieDopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov z okresu Stará Ľubovňa. Životopisy zasielajte len na email

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači. Výberové konanie sa bude konať formou osobného pohovoru v kancelárií v Starej Ľubovni. Viac informácií bude poskytnutých len vybraným uchádzačom.

Náplň (druh) práce
- Nastavovanie nových aj existujúcich zberov a smerov v internom programe firmy
- Denná kontrola vodičov (ich nástup do práce, správne prihlásenie do systému a iné)
- Kontrola zberov z predošlého dňa, kontrola nepozbieraných prevádzok
- Kontrola kapacity, preťaženia a nájazdu vozidiel
- Kontrola efektivity trás, priraďovanie trás a práce naviac
- Zmeny smerov počas prázdnin, dovoleniek, mimoriadnych udalostí
- Práca v programe Commander (po zaškolení)
- Školenie vodičov, konštruktívna kritika, zisťovanie faktov
- Starostlivosť o vozový park, objednávky servisov, riešenie škodových udalostí, palivové karty
- Spracovanie pravidelných reportov
- Vypracovanie reportov pre nadriadeného podľa potreby

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Zodpovednosť a samostatnosť
- Dôslednosť, úprimnosť, usilovnosť
- Logické myslenie
- Chuť pracovať v danej oblasti
- Predpoklad na výkon práce s ľuďmi/manažovanie
- Efektívna komunikácia
- Improvizačné schopnosti
- Zameranie sa na 100% odvedenú prácu