Elektrotechnik/elektromontážnik s ubytovaním zdarma (miesto práce: Nové Mesto n. Váhom)

21.10.2020 STAJAN Slovakia, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár, Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Konštruktér, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1100 EUR
základná mzda 740€ + dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus 50€ + príplatok poobedná 0,20€/hod. + príplatok nadčasy + príplatok soboty
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž a zapájanie elektrických častí komponentov záložných, klimatizačných a napájacích jednotiek podľa predpísanej technickej dokumentácie

Iné výhody:

- stravné lístky 4,10€
- ubytovanie ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

bližšie informácie: 0918 493 960

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácie (elektrické schémy)