Pracovník v klientskom centre /Banská Bystrica/

16.10.2020 Liliana Hajdúchová
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Kyjevské nám. 1
97404
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Dolná 62, 97401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Fixný plat + variabilná zložka + Kvartálne Bonusy od 111€ do 1222€
Zvýšenie príjmu po 6 mesiacoch
Garancia príjmu ako aj podpora vo forme klientského portfólia, digitálnych nástrojov, vynikajúceho pracovného prostredia.
Práca je vhodná aj pre ľudí bez skúseností.
Ponúkame výnimočné ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti na Slovensku. Stabilná medzinárodná značka.
Karierny rast
Teambuildingové akcie
Príležitosť pre ľudí z retailového predaja
Možnosť prispôsobenia pracovnej doby - flexibilita
Bezplatný školiaci systém
Finančné a materiálne benefity
Všetky informácie a detaily odmeňovania na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pohovor

Náplň (druh) práce
- Administratívne práce
- Kontakt s klientami v Agentúrnej kancelárii
- Práca s pridelenou databázou
- Príprava podkladov pre Manažéra
- Práca v Agentúrnej kancelárii, pobočke
- Práca Home office /práca z domu/
Nástup do zamestnania Dohodou.
Životopis prosím zaslať mailom v prípade záujmu:

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Liliana Hajdúchová
Starohorská 6160/35
97411 Banská Bystrica
Slovensko
Tel: +421905914561