Zamestnanec zbierky listín obchodného registra

09.10.2020 Okresný súd

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Hviezdoslavova 28
01059

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Právo a legislatíva; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 713 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
713,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 9

Pracovná oblasť:

Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:7. 10. 2020Informácie pre záujemcu:Lehota na podanie písomnej žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými listinami a dokladmi je najneskôr do 28. septembra 2020 (vrátane).

Celé znenie oznámenia o vyhlásení výberového konania je zverejnené na stránke https://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Vyberove-konania-v-rezorte/Detail-vyberoveho-konania.aspx?Ic=13171

Náplň (druh) práce
Samostatná odborná činnosť vo vymedzenom úseku.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Ďalšie požadované schopnosti: ovládanie strojopisu, ovládanie gramatiky a pravopisu slovenského jazyka, znalosť práce s PC, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, zdravotná spôsobilosť.

ZOZNAM POŽADOVANÝCH LISTÍN A DOKLADOV:
1) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania (je potrebné uviesť aj telefonický kontakt, e-mailovú adresu),
2) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
3) profesijný štruktúrovaný životopis,
4) písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
5) písomné čestné vyhlásenie o bezúhonnosti (podklady pre vyžiadanie výpisu z registra trestov budú žiadané len u úspešného uchádzača),
6) písomné čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka,
7) písomné čestné vyhlásenie o štátnom občianstve Slovenskej republiky,
8) písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon štátnej služby,
9) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, vo vysvedčení alebo v inom rovnocennom doklade o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a v profesijnom štruktúrovanom životopise.
Všetky listiny, okrem dokladov podľa bodu 2), musia byť vlastnoručne podpísané uchádzačom.
Lehota na podanie písomnej žiadosti o zaradenie do výberového konania je najneskôr do 28. septembra 2020 (vrátane).