Asistent / klientsky servis

14.10.2020 I.C.T. partner, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Námestie A. Hlinku 25/30
01701

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• fixný plat,
• štvrťročné a ročné odmeny podľa dosahovaných výsledkov,
• k platu extra odmeňovanie províznym systémom - nadpriemerné finančné ohodnotenie bez stanovenia hornej hranice príjmu zohľadňujúce individuálne výsledky,
• príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve,
• možnosť osobnostného a profesijného rozvoja,
• bezplatný systém vzdelávania a odborných školení na profesionálnej úrovni,
• príspevok na masáž a akupunktúru v renomovanom masážnom Centre Meridián,
• Vianočný večierok,
• motivačné firemné akcie,
• zamestnanec má nárok na špeciálne zľavy pri širokej palete finančných produktov ocenených prestížnymi značkami,
• SME PROFESIONÁLI, NÁŠ SYSTÉM FUNGOVANIA JE ABSOLÚTNE ODLIŠNÝ OD POISŤOVNÍ A MULTILEVELOV (typu O.B, P.RTNERS, Z.P)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkomBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:výberové konanie formou osobného pohovoru

Náplň (druh) práce
• Administratívne činnosti, vybavovanie pošty,
• taxácia a skenovanie zmlúv do databázy klientov,
• práca s archívom zmlúv klientov,
• konzultácia a analýza potrieb klienta s následným nájdením vhodného riešenia pri výbere finančného produktu,
• príprava návrhov zmlúv o poskytnutí finančnej služby,
• poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• Výhodou je byť absolventom obchodnej akadémie,
• skúsenosti v oblasti obchodu, poisťovníctva alebo bankovníctva sú vítané,
• skúsenosti so starostlivosťou o klientov výhodou,
• trestnoprávna bezúhonnosť,
• plná spôsobilosť na právne úkony.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

I.C.T. partner, s.r.o.
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Tel: +421424324885