Operátor/ka výroby v automobilke v Nitre, doprava ZDARMA, ubytovanie zabezpečené, 2 zmenná prevádzka, základná mzda od 905 eur!!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

práca na výrobnej linke, na oddelení montáž, karosáreň.
Pozícia je vhodná pre tých, ktorí majú skúsenosti v automobilovom priemysle,
ale aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti. ( zaškolia Vás!)
práca aj pre ženy, aj pre páry

2 zmenná prevádzka, 8 hod zmeny, montáž
10,5 hod zmeny - karosáreň, 4 pracovné dni do týždňa, 3 dni voľno

Viac informácií
Mgr. Alena Galčíková
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1118,- eur - 1173,- eur
nástupná mzda - 905, eur pracovník bez skúseností v automotive
- 935,- eur pracovník so skúsenosťami v automotive

+ mesačný bonus 0-15 % na základe 3 kritérii
/dochádzka - 10%, kvalita 2,5%, objem výroby 2,5%/
príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu
13 ty plat

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie 1 mesiac ZADARMO

2 mesiac zrážka 50 eur, tretí mesiac 75 eur, od štvrtého mesiaca 100,- eur
Stravné lístky 5,30, zamestnanec si hradí 1 eur (možnosť stravovania v jedálni)
Stravovanie v závodnej jedálni - viac druhov jedál.
Stravné je formou dobíjania kreditu na dochádzkovú kartu zamestnanca.

DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou
príspevok na dopravu 20,- eur (v prípade individuálnej dopravy)
intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
bezplatné právne poradenstvo

- práca na trvalý pracovný pomer, pracovná zmluva
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy
pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Zmluvná doprava ZADARMO:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vstupné pohovory, jednoduché matematicko-logické testy, testy zručnosti (vkladanie kolíkov) na časový limit.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

precíznosť, zodpovednosť
fyzicky náročná práca

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno