custom-banner

Operátor výroby v Nitre (zmluvná doprava, ubytovanie zabezpečené) Nástup ihneď

22.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné Hony, Nitra
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 - 935 EUR
trieda 1 - 905, eur pracovník bez skúseností v automotive
trieda 2 - 935,- eur pracovník so skúsenosťami v automotive

mesačný bonus 0-15 % na základe 3 kritérii /dochádzka - 10%, kvalita 2,5%, objem výroby 2,5%/
príplatky nadčas, sobotu, nedeľu
príplatok za nepretržitú prevádzku 0,25 eur/hod

Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1118,- eur - 1173,- eur
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na výrobnej linke, na oddelení montáž alebo karosáreň podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov

Iné výhody:

DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou
príspevok na dopravu 20,- eur (v prípade individuálnej dopravy)
intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
bezplatné právne poradenstvo
Ubytovanie 1 mesiac zadarmo
2 mesiac zrážka 50 eur, tretí mesiac 75 eur, od štvrtého mesiaca 100,- eur
Stravné lístky 5,30, zamestnanec si hradí 1 eur (možnosť stravovania v jedálni)
- 2 prestávky počas zmeny: 10 min a 20 min.
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy
pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Informácie pre uchádzača:

3 zmenná prevádzka
práca v tempe
školenia pre nových zamestnancov sa realizujú v sobotu
v prípade potrieb nadčasy cez týždeň a cez víkend
fyzicky náročná práca

Registrácia a viac informácií
+421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- Schopnosť dôsledne vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- Zameranie na kvalitu odvedenej práce
- Ochota pracovať na zmeny
- Ochota pracovať nadčasy

- prax v automobilovom priemysle výhodou, ale nie
je podmienkou (zaškolia Vás)