Prevádzkový technik elektroúdržby

17.11.2020 Mestské kultúrne stredisko
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Galanta
Galanta
Mierové námestie 942
92418

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaElektrotechnikaKultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Náplň (druh) práce
Prevádzkový technik elektroúdržby vykonáva dohľad pri prácach na elektrických zariadeniach, odstraňuje poruchové stavy. Zúčastňuje sa na odovzdávaní a preberaní elektrických zariadení po rekonštrukcii, oprave a pri výstavbe nových elektrických zariadení. Zabezpečuje a koordinuje odstraňovanie mimoriadnych poruchových stavov na elektrickom zariadení v prevádzke.
Zvukár vykonáva činnosti spojené so zabezpečovaním ozvučenia počas realizácie kultúrnych podujatí.
Údržbár vykonáva drobné opravy a rekonštrukcie súvisiace s údržbou a prevádzkyschopnosťou budovy.
Osvetľovač obsluhuje osvetľovacie zariadenie pre jednotlivé podujatia.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Ochota pracovať vo večerných hodinách a v dňoch pracovného pokoja a vo sviatok na kultúrnych podujatiach.
Práca s ozvučovacou a osvetľovacou technikou - nie je podmienkou.

Osobnostné predpoklady
  • pamäť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestské kultúrne stredisko
92418 Galanta
Slovensko
Tel: +421317802632