Vodič meracieho vozidla pre testovanie kvality pokrytia sieti operátorov

16.09.2020 Rival Group s. r. o.

Miesto práce: Profesia vyžaduje medzinárodné riadenie vozidla hlavne v európskych krajinách: Nemecku, Francúzsku, balkánskych krajinách, Poľsku, Slovensku, Českej republike.
Európska únia; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1500 EUR
Pravidelný príjem + diéty + bonusy
Termín nástupu do práce: od 2.11.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.10.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Táto práca vyžaduje dlhodobé medzinárodné riadenie osobného vozidla (B trieda) počas týždenných misií v európskych krajinách: Nemecku, Francúzsku, balkánskych krajinách, Poľsku, Slovensku, Českej republike. Počas týchto misií bude vykonávaný automatický proces zhromažďovania technických údajov merania sietí operátorov pomocou zariadení umiestnených vo vozidle. V aute bude iba jedna osoba (vodič), ktorý dostane inštrukcie k presnej ceste a logistickému zabezpečenie na každý deň merania.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Outlook, Používateľ MS Windows