Pracovník vo výrobe plastových / hliníkových okien, dverí - Pravenec (okr. Prievidza)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Rôzne pozície na výrobnej linke vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí. Práca vhodná pre MUŽOV!

Ponúkaný plat

4 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Platové podmienky:

l. Úroveň: základná hodinová mzda 3,40 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka - produktivita
2. Úroveň : základná hodinová mzda 3,70 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka - produktivita
3. Úroveň: základná hodinová mzda 4,00 EUR brutto / hod. a 1,00 EUR/hod. variabilná zložka - produktivita

Benefity a ďalšie výhody

- Pracovná zmluva / plný úväzok
- OBED - zabezpečený na pracovisku za sumu 1,00 € / obed

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doplňujúce informácie: - 2 zmenná prevádzka od pondelku do piatku.
Ranná - 6.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 23 hod.
V prípade, že je veľa objednávok tak sa robí nasledovne:
Ranná - 5.00 hod až 14.30hod
Poobedná 14.30 hod až 24 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno