Klientský pracovník

28.09.2020 Mária Dorčiková
Miesto práce: Bytča, Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, Púchov; Martin, Piešťany, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
V prípade záujmu je potrebné zaslať profesijný životopis spolu s kont. údajmi na mail. adresu.
Personalista bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Termín nástupu do práce: od 15.10.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Z dôvodu rozširovania kancelárií v Žiline a Považskej Bystrici hľadáme šikovných ľudí na pozície klientský pracovník a obchodný zástupca.
Ponúkame bezplatnú rekvalifikáciu s možnosťou osobnostného rastu a zmeny jednotlivých pozícii.
Práca je zameraná na vypracovávanie auditov a projektov v oblasti celého finančného trhu a majet. - daň. poradenstva a na získanie manažérskych zručností pri budovaní podniku.

Iné výhody:

- pružná prac. doba
- mladý dynamický kolektív s cieľom neustáleho rastu
- garantovaný mzdový dekrét
- bezplatná rekvalifikácia
- možnosť získania certifikátov
- odmeny a bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť zameraná na uspokojovanie potrieb a cieľov klienta. Pôsobíme vo viacerých mestách s cieľom neustáleho rozširovania pobočiek vzhľadom na nárast dopytu klientov.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Mária Dorčiková
Jaseňová 3220/16
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jaseňová 3220/16, Žilina, 01007, Slovenská republika