Operátor výroby v JLR Nitra

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Jaguar Land Rover je najväčším automobilovým výrobcom vo Veľkej Británii, prináša technické inovácie a používa
najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel vo svete značiek Jaguar a
Land Rover.
Náplň práce:
Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať
pozornosť aj detailom, určite takéto schopnosti dobre využijete.
Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s prácou v automobilovom
priemysle. V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a
zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

850 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mzda :
Trieda 1 = 850,-€ - pracovník bez skúseností v automotive
Trieda 2 = 890,-€ pracovník so skúsenosťami v automotive alebo po 3 mesiacoch práci v JLR
/ mzda je zložená z 850 tarifa + 40 kompetenčný príspevok/
+ mesačný bonus 0-15% - na základe 3 kriterii.

Benefity a ďalšie výhody

-stravné lístky 3,83 eura
- týždenné zálohy
-bezplatná doprava, možnosť ubytovania
-bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky

Termín nástupu do práce

od 18.9.2020

Termín ukončenia výberového konania

30.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno