Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáš si stabilnú prácu s ubytovaním? Poď pracovať ku nám do Žarnovice! Ubytovanie ZDARMA a plat od 950€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Jednoduché manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz ( vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
- Vizuálna kontrola opracovaných dielov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
- Práca s technickou dokumentáciou

Upresnenie platových podmienok

696€ + mesačná prémia + príplatky za nočnú a poobednú zmenu

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosť ubytovania ZDARMA - Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne (v závislosti od vzdialenosti)
- Autobusová doprava zo Žiaru nad Hronom ZDARMA
- Stravovacie karty
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu
- Možnosť čerpať zálohy každý týždeň
- Pomôžeme aj s vybavovačkami na úradoch práce, prípadne s exekútormi

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie