custom-banner

IT PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

23.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT analytik, IT konzultant, IT projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu aktívne hľadáme šikovného IT projektového manažéra, ktorý má reálne skúsenosti s riadením IT projektov, ich realizáciou a s tým súvisiacou obchodnou činnosťou (objednávanie tovaru, služieb). Vašou úlohou bude :
-Navrhovanie riešení IT projektov
-Komunikácia s koncovými zákazníkmi
-Dohadovanie podmienok, harmonogramov

Iné výhody:

Interné výhody a benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

Schopnosť spracovať kalkuláciu pre projekt
Aktívne ovládanie IT komunikačných infraštruktúr, LAN, WAN, WLAN
Znalosť technológie Zebra, Honeywell, Datalogic sú veľkou výhodou
Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
Prirodzené manažérske schopnosti