Samostatný účtovník / účtovníčka (Ref. č.: PR/022878)

29.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Finančný kontrolór, Finančný manažér, Hlavný účtovník, Mzdový účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 ,- € btt
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Samostatné vedenie podvojného účtovníctva
* Spracovanie mesačných uzávierok, výkazov DPH, spracovanie ročnej účtovnej závierky a daňových priznaní k dani z príjmu FO a PO
* Spracovanie miezd (menšia spol. do 50 zamestnancov)
* Spracovanie mesačných analýz
* Spracovanie príkazov na úhradu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Pracovné skúsenosti v oblasti účtovníctva, miedz a kontrolingu
* Vynikajúce komunikačné zručnosti