custom-banner

VÝROBA PLASTOVÝCH NÁRAZNÍKOV - OPERÁTOR VÝROBY !!! Mzda už od 866€ + zákonné príplatky a odmeny!!!

29.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; Trnava; Hlohovec, Leopoldov, Piešťany
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy: 735€ + odmena 131€ + zákonné príplatky + iné príplatky a odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca operátora výroby zahŕňa všetky činnosti smerujúce k výrobe NÁRAZNÍKA, náplň práce sa odvíja od jednotlivých oddelení.

Iné výhody:

- individuálny prístup k zamestnancom
- práca v stabilnej firme
- mesačný bonus až 131€ (jeho výška sa odvíja od dochádzky a výkonu)
- polročné odmeny
- možnosť zapojiť sa do procesu vlastnými nápadmi
- stravovanie v závodnej jedálni
- UBYTOVANIE v meste ZADARMO
- alebo príspevok na DOPRAVU
- zálohy pravidelne každý týždeň
- pomoc pri riešení exekúcií

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte odoslaním životopisu. V prípade ďalších otázok prosím volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Za prejavený záujem ĎAKUJEME!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax vo výrobe/automotive veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť pracovať podľa určených postupov
- ochota a skúsenosť s prácou na 3 zmeny
- samostatnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345