Zdravotná sestra -chirurgicko- ortopedické oddelenie - PLK Trnavské mýto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácie, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložka mzdy

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný pracovný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

termín nástupu možný aj dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

◦ komunikačné zručnosti
◦ chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
◦ zmysel pre zodpovednosť
◦ byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
◦ oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno