Administratívny pracovník

11.09.2020 Global Customer Service Solution s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme administratívnu pracovnú silu do našej firmy so sídlom v Dunajskej Strede (pobočka americkej spoločnosti).

Hlavnou náplňou práce je spravovanie logistických systémov a databáz.
Ďalej je potrebné zorganizovať produkty na sklade a následne ich stav nahrať do spoločnej databázy.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka aspoň na základnej úrovni
- počítačové zručnosti

Základná mzda:
700-800 € (v hrubom)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno