custom-banner

Vodič VZV/CXT v Bratislave s ubytovaním Nástupný bonus 200 €

22.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava, Trnava; Nitra, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 920 - 920 EUR
osobné ohodnotenie 0 - 20 % zo základnej mzdy brutto
poobedný príplatok 0,40 -€/ hod
nočný príplatok 1,333 -€/ hod
príplatok za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok
podľa Zákonníka práce
dochádzkový bonus 50 -€ brutto
stravné lístky
3 zmenná prevádzka/8 hod
plný úväzok - pracovná zmluva
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu, zásobovanie linky.

Iné výhody:

Ubytovanie zdarma (poplatok mestu 1,70-€ /noc)
zaškolenie na VZV
možnosť týždenných záloh
bezplatné právne poradenstvo
bezúročné mikropôžičky
pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
celodenná starostlivosť koordinátora

Informácie pre uchádzača:

video k pracovnej pozícii:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

Požaduje sa:
prax a skúsenosti s prácou ako vodič VZV
platné oprávnenie na VZV
dobrý zdravotný stav

V prípade, že nemáte preukaz na VZV, v našom trénigovom centre Vás vyškolíme na prácu na VZV.