Podpora obchodnému tímu/Zákaznícky servis s anglickým jazykom! (Ref. č.: PR/022873)

21.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200,-€ + bonus, na základe skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- prijímanie objednávok a zasielanie potvrdení o objednávkach
- kontrola stavu objednávok a následná komunikácia so zákazníkmi
- príprava cenovej ponuky
- riešenie problémov
- úzka spolupráca s obchodnými zástupcami

Iné výhody:

* predstavené bližšie na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

-podmienka je skúsenosť na obdobnej pozícii (zákaznícky servis/podpora obchodnému tímu)
- výborné organizačné schopnosti
- tímový hráč
- aktívna znalosť anglického jazyka, min. B2 podmienka!