Referent oddelenia údržby

23.10.2020 Bytové družstvo so sídlom v Trnave

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Beethovenova 26
91708

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu zasielajte propfesijný životopis na adresu: Bytové družstvo so sídlom v Trnave, Ludvika van Beethovena 26, 917 08 Trnava, alebo e-mailom: email najneskôr do 12.10.2020.
Budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov o pracovné miesto.

Náplň (druh) práce
- Preberá požiadavky na bežné, stredné opravy, po predchádzajúcom odsúhlasení zo strany vlastníkov bytov a zabezpečuje odstránenie objednaných závad a vykonávanie opráv podľa objednávky
- komunikuje som zástupcami vlastníkov bytových domoch a dodávateľmi služieb a prác
- Zabezpečuje maximálne využívanie pracovnej doby pracovníkov údržby, preveruje pracovné príkazy pracovníkov údržby či vykazované výkony sú v súlade so skutočnosťou, zabezpečuje vybavenie reklamácií na chybne vykonané práce
- Vykonáva včasnú fakturáciu prác vlastných pracovníkov údržby za odpracované hodiny a použitý materiál
- Zabezpečuje realizáciu opráv a údržby tak, aby spĺňala všetky kvalitatívne a kvantitatívne požiadavky
- Zabezpečuje zaťaženie fondu opráv vlastníkov bytov a podľa pracovných príkazov rozpis zaťaženia za jednotlivý mesiac odovzdáva pre potreby EÚ
- zabezpečuje na základe požiadaviek vlastníkov bytov obhliadky nahlásených závad na domoch a bytoch
- preberá požiadavky na deratizáciu a dezinfekciu, dezinsekciu
- Zodpovedá za dodržiavanie bezpečnostných predpisov, zákonov ako aj protipožiarnych predpisov na pracovisku
- Zabezpečuje a zodpovedá za spracovanie a nahlásenie škodových poistných udalostí bytových domov a družstva
- spolupracuje s tímom údržbárov
- operatívne riadenie na úseku údržby

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

práca v internom databázovom systéme - znalosť programov FINUS a DOMUS je výhodou

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť