Operátor výroby

23.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Košice Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Letisko
Košice
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 800 EUR
600€ základná mzda, 75€ výkonnostný bonus, príspevok na dopravu podľa km 30-125€, príplatky podľa zákonníka práce, odmeny za zlepšovacie návrhy, 13. plat, bonus 30€ za prácu cez víkend, možnosť rastu platu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- poťahovanie automobilových komponentov kožou a ekokožou,
- vizuálna kontrola komponentov,
- vykonávanie úkonov podľa pracovných postupov,
- práca sa vykonáva v stoji.

Zmennosť:
3 zmenka - 8 hodinová pracovná doba, voľné víkendy (týždeň ranné, týždeň poobedné, týždeň nočné, víkendy voľné).

Iné výhody:

Dotované stravovanie v závodnej jedálni

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav (spôsobilosť na prácu v stoji, nočné zmeny).
Dobrý zrak (farbocit).
Ochota pracovať na zmennosť.