Operátor/ka vo výrobe v Kechneci

19.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Košice Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kechnec
okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 - 850 EUR
624€ základ + 34€ dochádzka + 64€ variabilná zložka + cestovné 15€ až 50€ + príplatok nočná zmena cca 110€/mesiac + príplatok víkend + nadčas + caffetéria 40€/ročne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečený autobus pre lokalitu: Trakany - Čierna nad Tisou - Kráľovský Chlmec - Slovenské Nové Mesto - Kechnec (12 hodinová 3 zmenka, krátky-dlhý týždeň pre ľudí využívajúcich zvoz)

- práca na 8 hod zmenovej prevádzke: ranné, popoludňajšie a nočné zmeny (víkend voľný).

PONUKA PRÁCE:
- obsluha polo-automatizovaných strojov,
- manuálne skladanie komponentov,
- výroba škrtiacich klapiek, čerpadiel,
- vizuálna kontrola komponentov,
- práca sa vykonáva v stoji,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu email, alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

Iné výhody:

Podpora stravovania v závodnej jedálni

Informácie pre uchádzača:

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.