custom-banner

SKLADNÍK V AUTOMOBILKE! MZDA OD 1 000€ !!! STABILNÉ ZAMESTNANIE, UBYTOVANIE, DOPRAVA, ZÁLOHY A MNOHO ĎALŠÍCH VÝHOD!!!

21.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; Šaľa, Topoľčany, Trnava; Galanta, Hlohovec, Nitra, Nové Zámky, Piešťany
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 850€ + príplatok za nočnú zmenu 60-120€ + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna prémia 100€ - 185€ + príplatok za prácu na vozíku 50€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce je naskladňovanie materiálu, kontroly dodávok, výkladky kamiónov, zakladanie tovaru - zaskladňovanie skladu, rozvoz po sklade, rozvoz po montážnych a výrobných linkách vo výrobe, inventúry a iné.

Iné výhody:

Prácou v automobilke získate stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalšieho.

Medzi ďalšie výhody patria:

- individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€
- 13. plat
- príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona
- príplatky za prácu v noci, sviatky a víkendy
- UBYTOVANIE
- DOPRAVA
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení úradných záležitostí
- pomoc pri riešení exekúcií

V prípade záujmu prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte - 0948942345 !!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz VZV - skupina C a W1
- manuálna zručnosť
- min. 1 ročná prax vo výrobe alebo vzdelanie zamerané na autá
- skúsenosť s prácou na montáži veľkou výhodou
- skúsenosť s prácou na 3 zmeny
- schopnosť a ochota pracovať v takte
- ochota pracovať podľa zadaní