Montážny pracovník komponentov chladiacich zariadení do vozidiel

09.09.2020 AUTO - KLIMA Bratislava, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Petržalka
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Autoelektrikár, Automechanik, Elektromechanik, Montážnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Platobné podmienky podľa ponúknutých zručností, praxe - individuálne ohodnotenie
Termín nástupu do práce: od 21.9.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 12.10.2020
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

montážne a opravárenské práce na úžitkových vozidlách
montáž klimatizácií a prepravných chladení do úžitkových vozidiel do 3,5t
montáž motorových sád prídavných kompresorov

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť zabezpečenia ubytovania

Informácie pre uchádzača:

- flexibilnosť
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- čistý register trestov
- VP sk.B podmienkou

Nevyžaduje sa byť vyučený v obore automechanik, vyžaduje sa manuálna zručnosť pracovníkov ( prax v oblasti servisu a opráv vozidiel je výhodou, nie podmienkou ).

Záujemcov o pracovné miesto prosíme poslať štruktúrovaný životopis , spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a to prostredníctvom mailu na adresu: email
Predmet mailovej správy označiť slovom "Montážny pracovník".
Na osobný pohovor budeme telefonicky kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1

manuálna zručnosť