Telefonistka pre realitnú kanceláriu v Nitre

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    330 EUR
    Plat je v čistom 330€ + bonusy.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme asistentku so skúsenosťou s prácou telefonistky alebo s prácou v realitnej kancelárií. Požadujeme komunikácie s klientmi, ovládania PC, prácu s internetom a vyhľadávacími servermi, WORD, EXCEL.

Predchádzajúca skúsenosť s prácou telefonistky je veľkou výhodou!

Náplň práce:
- telefonický kontakt s klientmi, maklérmi
- odpovedanie na prichádzajúce telefonáty
- administratívna agenda
- práca s databázou ponúkaných nehnuteľností
- práca s našimi softvérmi
- telefonická starostlivosť o klientov
- vyhotovovanie záznamov, zápisov, prehľadov
- denné reportovanie stavu zadaných úloh

Práca je vykonávaná z kancelárie počas pracovných dní, od 8:00 hod. do 14.00 hod., resp. od 14:00 hod. do 20:00 hod, dva týždne do mesiaca. Jedná sa z veľkej časti o prácu s počítačom na internete a o telefonický kontakt s klientmi.
Uvádzaný plat je v čistom.

Informácie pre uchádzača:

Dĺžka brigády od 26.10. do 6.11., 6 hodín denne bez víkendu.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B