Predajca eshop/predajňa

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    OD Slimák (Kukučínova 38/A, Bratislava)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,70 EUR/hod.
    netto 4,7/hod
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.1.2021

Dopraj si v novom roku, novú prácu. Ak prácu na krátky/dlhý týždeň vnímaš skôr ako výhodu, než naopak, možno Ťa práve naša ponuka práce zaujme.

Už sa nám tu nedávno podarilo nájsť skvelú kolegyňu a šťastie skúšame znova.
Hľadáme ďalšiu posilu do nášho kolektívu, ktorá sa rada naučí novým postupom pri vybavovaní internetových objednávok a zároveň má milú povahu a dobre medzi nás zapadne.
Sme fajn kolektív, ktorý ťahá za jedno lano a preto sa netreba ničoho obávať, zaškolíme a naučíme ťa všetko potrebné aby sme si vytvorili príjemné pracovné prostredie.
Ako hovorí názov pozície, ide o pracovné miesto kde sa vo väčšej miere vybavujú internetové objednávky a práca s tým spojená (cca 75% pracovnej doby), no pracovná pozícia zahŕňa aj obsluhu výdajného miesta a predajne (cca 25% pracovnej doby)

Stručný popis pracovnej náplne:
• Predaj a práca s kasou
• Príprava a spracovanie objednávok (vybavenie, balenie, expedícia)
• Kontrola cenoviek
• Dokladanie tovaru
• Skladové hospodárstvo
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Kontrola/oprava popisov produktov na stránke e/shopov
• Objednávanie tovaru
• Udržiavanie čistoty na pracovisku (umývanie vitrín a pod.)
• Práca na dlhý a krátky týždeň (160 hod/mesiac)
• Pracovná doba od 10.00 hod do 21.00 hod
• Nedele zatvorené

Benefity a ďalšie výhody:

+ Stravné lístky 5,10 € plne hradené zamestnávateľom
+ Vianočná odmena
+ Zamestnanecké výhody
Príplatky za nadčasy a zamestnanecké výhody

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu dohodou, ideálne začiatkom októbra.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca:
• Minimálne vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
• počítačové zručnosti
• komunikatívnosť
• príjemné vystupovanie
• práca s kasou - (výhodou)
• predošlá prax na pozícii, kde sa pracuje s ľuďmi (predavač, čašník a pod.) - (výhodou)
• spoľahlivosť
• dôslednosť
• čestnosť

Svoje životopisy nám môžete zasielať na emailovú adresu opc @ opc.sk ..alebo prostredníctvom tejto stránky reakciou na ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou