Facility manager

03.10.2020 Danube Facility Services, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Poprad
Štrba

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- 13. a 14. plat,
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- balíček výhod vernostného programu - príspevok zamestnávateľa vo výške 400€ ročne na rôzne voľnočasové aktivity, relax, rekreáciu, šport, hotelové pobyty, nákup rôznych tovarov a služieb (knihy, elektro atď.)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZPElektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom v slovenskom jazyku do termínu 8.10.2020.
Kontaktovať a následne na osobný pohovor pozývať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Ďakujeme, so želaním príjemného dňa - personálny odbor. Po ukončení výberového procesu nebudú životopisy archivované.

Náplň (druh) práce
Na tejto pozícii budete zabezpečovať tieto činnosti :
- Riadenie, metodické vedenie a kontrola zamestnancov technickej správy a údržby objektu
- Komplexná správa objektu, zabezpečenie jej bezproblémového chodu po technickej stránke, vrátane zabezpečenia zimnej a letnej údržby
- Zabezpečovanie potrebných opráv a vedenie ich evidencie
- Spolupráca pri vytváraní rozpočtov a kalkulácií určených na údržbu objektu
- Tvorba harmonogramov potrebných revízií, kontrola ich dodržiavania
- Kontakt s klientmi (najmä nájomníci priestorov objektu)
- Spolupráca so zástupcami dodávateľov energií - elektriny, plynu, vody
- Dohľad nad strážnou službou zabezpečujúcou ochranu objektu
- Zabezpečovanie správneho nakladania s odpadmi v zmysle príslušnej legislatívy
- Ostatné činnosti spojené s prácou na pozícii podľa požiadaviek nadriadeného
- Práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stavebníctvo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Predchádzajúca prax na podobnej pracovnej pozícii aspoň 1 rok
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Technické myslenie
- Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
- Schopnosť rýchlo reagovať pri problematických situáciách, flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- VP skupina B

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • vnútorná stabilita
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Danube Facility Services, s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 10
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko