VŠEOBECNÝ LEKÁR PRE DOSPELÝCH - POLIKLINIKA PROCARE PREŠOV

ProCare, a.s.26.10.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
ProCare Prešov, Jurkovičova 19, Prešov

Typ pracovnej ponuky

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu privítame nového člena, ktorý zastreší poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného lekára pre dospelých.

Ponúkaný plat

2000 - 2500 EUR

Upresnenie platových podmienok

2000-2500€
* Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a od skúseností a profilu kandidáta.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Svojim zamestnancom ponúkame podporu pri zvyšovaní, prehlbovaní alebo rozširovaní kvalifikácie prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít a prácu pod dohľadom skúsených kolegov, preto je pozícia vhodná aj pre lekára v zaradení do špecializačného štúdia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Michaela Pindešová
Jurkovičova 19, Prešov, 080 01, Slovenská republika
Tel: +421917317542

Reaguj na ponuku