custom-banner

Operátor vo Vrábloch so zabezpečenou dopravou! Plat 1050€

19.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Zlaté Moravce; Nitra, Nové Zámky, Šurany, Vráble, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR/mesiac+ 135 EUR motivačná odmena + zákonné príplatky + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v 3 zmennej prevádzke  - práca podľa jasných inštrukcií nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch  - vizuálna kontrola dielov na základe daných špecifikácii - kompletizácia dielov a následná 100% kontrola kvality /komponenty tak dosahujú kvalitatívne vyhovujúcu úroveň - rework dielov spojený s obrusovaním ostrín, čistením dielov- pracovníci sú riadení kontrolou a svoje výkony zapisujú pravidelne do reportu- správne evidovanie výkazu dochádzky

Iné výhody:

- Základná mzda 650€ - motivačná odmena 135€- Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€- Príplatky za nadčasy- možnosť čerpania záloh- pomoc s exekúciami

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.Kontaktná osoba: Ing. Jakub Igaz

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť- manuálna zručnosť a logické myslenie - predošlé skúsenosti s lisovaním a v oblasti AUTOMOTIVE výhoda