custom-banner

Obsluha CNC fréz v Žarnovici ! ubytovanie a doprava zdarma !

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Partizánske; Banská Štiavnica, Kremnica, Prievidza, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 696€ základná mzda + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

 Jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz ( vkladanie a vykladanie dielcov)
 Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
 Vizuálna kontrola opracovaných dielov
 Práca s posuvným meradlom (šublerou)
 Práca s technickou dokumentáciou
 Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
 Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby
 Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

Iné výhody:

 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.  Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.  Stravovacie karty  Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.  príplatok za poobednú i nočnú zmenu  možnosť profesijného rastu možnosť čerpať zálohy každý týždeň pomôžeme aj s vybavovačkami na úradoch práce, prípadne s exekútormi Pomoc s exekúciami V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie