custom-banner

Vycestuj za prácou a zabezpečíme ti pekné ubytovanie! Práca skladového manipulanta s platom až 850€!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Košice, Topoľčany, Zlaté Moravce; Banská Štiavnica, Michalovce, Nitra, Prievidza, Veľký Krtíš
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 714€+ príplatok do 15%+ stravné lístky 3,83€ + príplatky za nadčas 25%-125% (po prestupe na vodiča VZV plat od 890€ + príplatky)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude: - príprava výrobkov podľa zadanej objednávky - práca so scannerom, prepočítavanie kusov - účasť na inventúrach - označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

- Základná mzda Picker- 714 € (po prestupe na pozíciu skladníka od 858€) - Základná mzda Vodič VZV- od 858€ ( záleží od skúseností) - Mesačný príplatok až do 15 % - Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€ - možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka - Príplatky za nadčasy - doprava ZDARMA! - možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita - spoľahlivosť - manuálna zručnosť - výborný zdravotný stav - chuť pracovať