custom-banner

Pracujte ako operátor výroby v automobilovom priemysle so zárobkom až 1100 Eur!! Zabezpečené ubytovanie a možnosť pravidelných záloh!!

24.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bytča, Humenné, Púchov, Turčianske Teplice; Bojnice, Brezová pod Bradlom, Čadca, Jelšava, Nemšová, Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vo výrobe, takte na montážnej linke v trojzmennej prevádzke. Ide o automobilový priemysel v Trnave.

Manipulačné práce, kontrola dielcov vozidla, montovanie, nitovanie, lepenie. Skladanie mechanických, elektrických častí vozidla.

Iné výhody:

Príplatok za prácu v noci a za sviatky
13. plat vyplatený raz ročne
Ponúkame ubytovanie 80 Eur/ mesiac
Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185 Eur
Pitný režim a stravovanie
Možnosť záloh
Pomoc pri exekúcií, či probléme s úradom práce

Miesto výkonu práce je v Trnave, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosti s prácou vo výrobe a takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Ochota a chuť pracovať