Pomocný pracovník pre triáž pacientov/ mobilné odberové miesto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Rimavská Sobota

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- triáž/triedenie pacientov pred vstupom do nemocníc a polikliník
- manažovanie pacientov, ktorí prichádzajú do nemocnice
- zisťovanie pacientskej anamnézy formou dotazníka
- pri telefonickom usmerňovaní pacientov
- asistencia pri odbere vzoriek a testovaní pacientov
- iná výpomoc

Ponúkaný plat

4 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu
- motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, polovičný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a flexibilnosť
- ochotu učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno