Klientský špecialista

10.09.2020 Petra Belohlávková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Senica, okres Skalica
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3000 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- starostlivosť o klientov
- kontaktovanie nových i existujúcich klientov

Iné výhody:

- flexibilná pracovná doba
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý Vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku a fixný príjem
- zázemie silnej, úspešnej a dlhoročnej medzinárodnej spoločnosti
- najlepší a moderny systém vzdelávania
- atraktívna podpora budovania vlastnej kariéry
- profesionálny pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- pozitívny prístup
- motivácia neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe